Veselé zoubky

Starat se o své zdraví by mělo být pro každého z nás samozřejmostí. Ale jak to provést, aby vše bylo správně, je už složitější.
Proto se děti z 1. A naučily v hodinách prvouky alespoň to, jak se správně starat o svůj chrup díky preventivnímu programu Veselé zoubky od společnosti DM drogerie markt s.r.o.
Ve dvou hodinách je čekala celá řada úkolů, otázek a cvičení v pracovním listě nebo na interaktivní tabuli, na které se dozvěděly odpovědi od Hurvínka a Máničky. Seznámily se s tím, jak celý zub vlastně vypadá a jak se správně čistí, který zubní kartáček je nejvhodnější a proč. Připomenuly si, které potraviny škodí jejich zoubkům, jak často chodit k zubaři nebo jak se správně u něj chovat.
Za to vše jim byla předána krásná odměna ve formě balíčků s věcmi, jež dětem pomohou starat se o své zoubky.

[nggallery id=258]

No Comments Yet.

Komentujte