Vítězství v soutěži Ostrčilka’s Underground

Ve čtvrtek 14. dubna se žáci naší školy zúčastnili anglické vědomostní a dovednostní soutěže, zaměřené na reálie anglicky mluvících zemí, Ostrčilka’s Underground.
Letošní ročník soutěže byl soustředěn na Velkou Británii a USA. Vedle tradičních úkolů si účastníci mohli vyzkoušet také havajský tanec Hula hula, tvoření indiánských amuletů, nebo házení na koš ve stylu Michaela Jordana.
Naše škola do soutěže vyslala dva týmy. Tým ve složení Nikola Hubová, Veronika Kuderová, Jakub Klinovský a Vít Andrejovský se v těžké konkurenci dostal na 6. místo. Náš druhý tým však zazářil a Antonio Šariška, Adéla Šnajdrová, Adam Ciner a Vojtěch Kuchař dosáhli ze všech soutěžících nejvýš a vybojovali 1. místo. Vítězům gratulujeme a přejeme si, aby reprezentanti naší školy dále dosahovali v soutěžích stále lepších výsledků.
[nggallery id=179]

No Comments Yet.

Komentujte