Volná místa v mateřské škole

Mateřská škola A.Kučery, Ostrava-Hrabůvka nabízí pro vaše děti VOLNÁ MÍSTA pro školní rok 2014/2015.deti
Rodiče, kteří mají zájem na naši MŠ zapsat dítě, si s sebou
přinesou občanský průkaz a rodný list dítěte.
Dotazy a další informace Vám poskytneme na emailu: zastupce3@zsakucery.cz a telefonu: 725 987 849.

Naše mateřská škola nabízí:
angličtina s rodilým mluvčím, logopedická péče, plavecký výcvik, tvůrčí dílny, výlety, návštěvy knihovny, výtvarné eko-hrátky, šikula-logické a strategické hry, spolupráce s vyššími ročníky naší ZŠ, návštěvy divadelních představení, návštěvy předškoláků v naší ZŠ (miniškolička), cvičení v tělocvičně základní školy, akce rodičů s dětmi, Jarmarky, Den dětí, Maškarní rej, soutěže, návštěvy dopravního hřiště, Mikulášská a Vánoční nadílka, Pasování předškoláků na školáky a další.

No Comments Yet.

Komentujte