Vycházka 2. A – Polanské nivy

Jarní sluníčko nás hřálo do tváří, a i když jsme měli ještě kus cesty před sebou, utíkala nám rychle. Tolik zajímavých zvířat, rostlin a především zážitků tak často na jednom místě nenajdeme. Potkali jsme koně, husy, kačeny, ale i labutě, které k nám zvědavě připlavaly. Probouzející se příroda se sluníčkem v Polanských nivách nádherně kouzlila. Rašící stromy a jarní rostliny, které už dobře známe z obrázků, jsme si mohli zblízka prohlédnout na vlastní oči a jednu z nich i ochutnat. Lesy plné sněženek, sasanek i medvědího česneku stály za to. A že to byla nádhera, o tom není pochyb. Domů jsme se po dlouhé cestě vrátili unavení, ale spokojení. Pojďte se společně s námi pokochat tou krásou, na kterou si musíme počkat zase jeden dlouhý rok.
[nggallery id=228]

No Comments Yet.

Komentujte