Výlet předškolních tříd na Pustevny

Ve středu 23.10.2019 se obě předškolní třídy vydaly do Beskyd na celodenní výlet. Cílem byly Pustevny a stezka v oblacích Valaška. Počasí nám přálo, na horách krásně svítilo sluníčko, i když v Ostravě bylo celou dobu zataženo a ošklivo. Po příjezdu jsme se všichni posilnili výbornou svačinou od našich paní kuchařek a vydali se na opravdovou turistiku. Pro velký počet jsme se rozdělili na dvě poloviny, jedna šla na Vyhlídku a druhá na Stezku Valaška a potom jsme se prostřídali. Všem dětem patří velká pochvala za vytrvalost a odvahu při zdolávání kopců a stezky ve větvích a paní učitelkám za pevné nervy a organizaci. Hodně věcí jsme se dozvěděli a hodně taky viděli, děti nejvíce nadchly trampolíny a Himalájský chodník na stezce.  Na konci výletu byla další zastávka na jídlo a pití a zbyl i čas na hry v krásné přírodě. Všem se nám výlet moc líbil a už plánujeme další dobrodružství.

No Comments Yet.

Komentujte