Vyrob si svého anděla

Naši prvňáčci společně s druháky navštívili vánoční Ostravu. Na Masarykově náměstí vstoupili do slaměného betléma, obdivovali nazdobený vánoční stromeček, přáli si svá tajná přání, popovídali si se sněhulákem a okukovali prastarý dřevěný kolotoč. Naplno zažili pravou vánoční atmosféru. Z dálky jim anděl cosi našeptával. Barevná světýlka ostravského muzea přitahovala jako magnet. Milé přivítání, tajuplné místnosti a slíbené překvapení na závěr v dětech probudilo ještě větší zvídavost. O svém městě se mnohé naučili, prohlédli si zajímavé sbírky, interaktivně se učili o krásách přírody. V podobě hornin a nerostů objevili skutečný poklad. Poslední utajovaná komnata skrývala kreativní výrobu. Každý si z muzea odnášel andílka, kterému sám vdechl život. Poděkování patří zaměstnancům muzea, kteří pro nás nevšední zážitek připravili.
Paní učitelky a žáci I. a II. B

[nggallery id=114]

No Comments Yet.

Komentujte