Výzva rodičům budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
dovolujeme si vám nabídnout možnost vyplnit doma Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání či Žádost o odklad školní docházky pro vaše dítě.
Jedná se nám o hladký průběh zápisu, urychlení administrativních záležitostí a hlavně o to, abyste se následně v den zápisu na naší škole mohli plně soustředit na své dítě.
Tiskopisy obou žádostí jsou vám k dispozici ve vaší mateřské škole, ve školní družině ZŠ A. Kučery nebo ke stažení zde na webových stránkách naší školy:
(Žádost o přijetí k PŠD 2013, Žádost o odklad 2013).
Vyplněné žádosti můžete také poslat vyplněné (podpis doplníte u zápisu) jako přílohu e-mailu na adresu zastupce1@zsakucery.cz.
V případě projevení vašeho zájmu o tuto naši nabídku prosíme vrátit vyplněnou žádost do vaší mateřské školy, do školní družiny naší školy, na sekretariát naší základní školy nebo také poslat e-mailem na výše uvedenou adresu do 10. ledna 2013.
Mgr. Rostislav Pytlík, ředitel školy