Zajímavá exkurze III. B

V pondělí 24. dubna 2017 prožila naše třída III. B zajímavé dopoledne. Místo do školních lavic jsme usedli na sedadla v autobuse č. 333 s naší třídní paní učitelkou H. Oršulíkovou a dvěma dospělými. Autobus nás dovezl do Mošnova.
V hale podniku JOB Air nás provázel zkušený zaměstnanec, který nám postupně ukazoval různá letadla připravená k opravě a zajímavě o nich vyprávěl. Dokonce jsme si mohli jedno letadlo prohlédnout i uvnitř. Nejvíce se mi líbila pilotní kabina se spoustou složitých přístrojů.
Po prohlídce jsme si mohli zakoupit upomínkové předměty a něco dobrého. Také jsme dostali reklamní klíčenky a bločky s propiskou.
Zpět jsme se vrátili asi ve 13 hodin. Exkurze se vydařila a jsme rádi, že nám ji tatínek naší spolužačky Paťky zajistil.
Magda Vaštylová

[nggallery id=231]

No Comments Yet.

Komentujte