Zdravé Jeseníky – Karlov 2018

V sobotu 13. ledna 2018 se lyžaři a snowboardisté sešli na parkovišti před školou, aby se vydali na 14 denní zotavovací pobyt do Karlova pod Pradědem. Po příjezdu jsme byli ubytováni v Penzionu Mendelu. Cílem této akce bylo, aby si všichni odnesli spoustu zážitků, ať už ze svahu, z pobytu na chatě, procházek, nebo večerních programů plné zábavy. Nechyběly diskotéky ani taneční soutěže. Lyžovali a snowboardovali jsme na sjezdovce Čerťák na které jsme zažili mnoho zábavy. Všichni jsme zvládli jízdu na sjezdovce i na vleku a už během prvního týdne se naše výkony výrazně zlepšovali. I úplní začátečníci na konci pobytu odjeli jako pokročilí.
Navštívili jsme také Karlovu Studánku, kde jsme v daných týmech odpovídali na různé otázky o této obci. Nechyběl ani výlet na bazénu v Bruntálu, který jsme za dva týdny strávené v Karlově navštívili dvakrát.

Myslím, že jsme si všichni odnesli spoustu krásných vzpomínek a rádi bychom Karlov navštívili i příští rok.

Sedmačky N+V 🙂
[nggallery id=263]

No Comments Yet.

Komentujte