Zimní bruslení

Včera 26. 2. 2012 se několik tříd naší školy zúčastnilo zimního bruslení na zimním stadionu Sareza v Ostravě-Porubě.  Účastnilo se celkem pět tříd: II.B s  paní učitelkou Markétou Pinkavovou, V.A s paní učitelkou Zdeňkou Třosovou, VI.A s panem učitelem Lukášem Jelínkem a IX.B s panem učitelem Martinem Ottem. Ti co měli své brusle, zaplatili pouze vstupní poplatek. Ti žáci, kteří své brusle neměli, si je mohli zapůjčit přímo na stadióně. Na ledě jsme bruslili od 9 do 11 hodin a pak nás vystřídala další škola. Hodně dětí zde už umělo bruslit, ale našlo se tu i pár takových, kteří na nich stáli třeba poprvé. A i když na stadióně nebylo zrovna nejtepleji, všem se akce moc líbila a určitě by si ji ještě někdy příště zopakovali.

1 odpověď

1. Klára
    Na bruslení se mi velice líbilo,podle mne bychom to ještě letos mohli zopakovat,moc by mne/nás to potěšilo.Byla jsem velmi ráda že jsem mohla jet,se spolužáky a spolužačky jsem si velice užila :) Klára Richterová