Zotavovací akce Horní Lomná – 2. třídy

V Horní Lomné ve škole,                               Akorát náš autobus

bylo super, vesele.                                         na výletě řekl: ,,Dost!“

Užili jsme, co se dalo,                                    „Máte zdravé nožičky,

sportovali, skákali                                           běžte pěšky, dětičky.“

a nic se nám nestalo.                                     Taky nám vše chutnalo,

Sluníčko nás milovalo,                                   snědli jsme, co dalo.

pršelo jen velmi málo.                                   Těšíme se na příště,

na to super velké hřiště.

Zotavovací akce od 30.5. do 3.6. se zúčastnily třídy 2. A, B, C. Již podle básničky poznáte, jak se dětem v Horní Lomné líbilo. Sportovaly každý den, užily si pěší túru na Muřinkový vrch. Navštívily minizoo, kde si mohly zvířátka pohladit. Poznávaly okolní přírodu. A taky si stačily procvičovat matematiku a český jazyk. Týden utekl jako voda, ale zážitky dětem zůstanou.

Přírodě zdar!