Zotavovací akce v Kunčicích pod Ondřejníkem

V týdnu od 29. 5. do 2. 6. 2017 se žáci 2. A, 5. A a 5. B zúčastnili zotavovací akce v Kunčicích pod Ondřejníkem.
První den po obědě jsme vyrazili na výšlap na Ondřejník. Cesta byla pro mnohé náročná, ale odměnou v cíli byl pohled na start několika paraglidistů. V úterý jsme vyrazili do lanového centra Tarzanie, kde si téměř všichni vyzkoušeli svou odvahu a smysl pro rovnováhu ve výšce několika metrů nad zemí. Ve středu jsme se vydali na Čeladnou na ranč a zkusili si jízdu na koních. Ve čtvrtek jsme navštívili Frenštát pod Radhoštěm. Vyšlapali jsme téměř 400 schodů a pak se prošli Nebem v korunách stromů. Kromě těchto akcí jsme si užili i spoustu sportování a procházek po okolí, různé soutěže, diskotéku, stezku odvahy a opékání špekáčků. Počasí nám celý týden přálo a výborná byla i spolupráce malých druháčků a větších páťáků. Těšíme se na příště.
[nggallery id=244]

No Comments Yet.

Komentujte