Zpívám, zpíváš, zpíváme…

Opět po roce se sešli nejlepší  zpěvačky a zpěváci naší školy, aby si společně zasoutěžili.

Jako obvykle byla soutěž rozdělena do tří kategorií. V první – nejmladší- se utkali žáci z 
1. – 3. tříd. Zlatou medaili si vyzpívala Ema Melicharová z 2. A, za ní skončila Alice Žůrková z 2. C a bronzovou příčku obsadila Adéla Zatloukalová ze třídy 3. A. Rovněž bylo uděleno jedno čestné uznání, a to Vítkovi Venglářovi z 1. A, který zazpíval veselou písničku Jožin z bažin.

Druhá kategorie byla rovněž výborně obsazena, ale vyhrát mohl jen jeden. Podařilo se to Beátě Plačkové z 5. B, která vystoupila s písní Rodné údolí. Druhé místo získala Míša Krausová, třída 4. B, za píseň Černé oči, třetí se umístila Klára Jančigová z 5. A. Oceněna byla i dvojice zpěváků, kteří zazpívali písničku od Jarka Nohavici Kozel a předvedli přitom i herecké umění. Toto duo tvořili Eliška Pindorová a Sebastián Hamar, oba ze třídy 4. B.

Poslední kategorie je tradičně obsazena nejméně, zúčastnily se jí pouze 4 zpěvačky z osmých tříd. Uděleno bylo jen druhé místo, a to Nele Fírkové z 8. B.

Děkujeme všem pěvcům za jejich výkony a příští rok si určitě zase zazpíváme!
Oršulíková, H. Radová

[nggallery id=283]

 

No Comments Yet.

Komentujte